KONST / Litografier / Färglitografi 15354043
nr 1535 4043
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Signerad, numrerad 83/300, daterad -77. Färglitografi, bildmått: 42x50 cm, yttermått inklusive ram: 58x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 april 2023
kl 20:10:38
24/4 19:37:20
Mats Norryd
Läs mer om Mats Norryd